Lada Josef (Hrusice 1887 - 1957 Praha)
Vánoce, signováno a datováno ve štočku Jos. Lada 48, barevná zinkografie/papír, 89 x 61 cm, lehce poškozeno, pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 30.000,-
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |